Keramický autošampon Bad Boys CERAMIC Shampoo 150ml

Bad Boys by RRCustoms

Autošampon obohacený o oxid křemičitý (SiO2), který navíc obsahuje přísady s vysokým leskem společně se syntetickými polymery k docílení té nejvyšší ochrany laku. To vše v jedné lahvičce s autošamponem.

Můžeme doručit do:
12.6.2023
Objednáno
Kód: RRC-CERAMIC2
Značka: Bad Boys
209 Kč / ks
Kategorie: Exteriér
Hmotnost: 0.2 kg
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč.

RRCustoms Bad Boys
Ceramic Shampoo

Autošampon pro pravidelné mytí vozidel s příměsí keramiky pro ultimátní a rychlou ochranu laku.

Bad Boys Ceramic Shampoo je koncentrovaný autošampon na bázi Oxidu křemíku, složený z nejkvalitnějších povrchově aktivních látek a nejnovější technologie SiO₂, která vytváří ochrannou hydrofobní vrstvu. Keramický šampon snadno odbourá nečistoty, aby zajistil hloubkové a bezpečné čištění karosérie vozidla ochráněného keramickou vrstvou. Při použití na povrchy bez keramické ochrany vytváří kluzkou hydrofobní vrstvu, která sama o sobě zajišťuje ochranu a samočisticí vlastnosti.

Obsahuje vysoký podíl křemíku, takže již po prvním umytí vytvoříte na povrchu ochranný povlak s vynikajícím odvodem vody, samočistícími vlastnostmi, vysokým leskem a dlouhou životností. Při použití na voze, kde je již nanesený keramický povlak prodlouží jeho životnost.

Složení keramického autošamponu vytvoří ochrannou vrstvu na povrchu laku, která je odolná vůči oxidaci, působení vody a i některých druhů chemikálií. Zejména je posílen lesk i na světlých lacích, kde je vytvořen tzv. plastický vzhled. Výsledkem je, že povrch laku vypadá, jakoby byl pokryt vrstvou skla, která zvýrazní odlesky.

Poměr ředění: jen 50 ml autošamponu na 10 l vody.

Výhody:

  • Vhodné pro kontaktní mytí.
  • Dodá laku ochranu v podobě křemičité vrstvy.
  • Přidá lesk během mytí.
  • Pro laky s keramickým povlakem přiživí a prodlouží životnost ochrany.

Pro ještě lepší efekt beadingu naneste malé množství šamponu Ceramic Shampoo přímo na mycí rukavici před opláchnutím a rozetřete jej po vnějším povrchu vozidla.

Objem: 150 ml

Dostupné také v objemu: 150 ml a 500 ml


                                                                                               

RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: